Увага! Обласний конкурс інвестиційних проектів!

07-05-2018

На офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації оприлюднене розпорядження голови облдержадміністрації Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки з обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, спрямованих на створення нових робочих місць.

Цим Порядком регулюється процедура надання фінансової підтримки інвестиційних проектів (бізнес-планів) суб’єктів малого і середнього підприємництва у рамках регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва.

З Порядком та додатками для подачі інвестиційного проекту можна ознайомитись на сайті облдержадміністрації у розділі: Головна>Публічна інформація>Проекти розпоряджень облдержадміністрації та рішень облради або за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/pub-info/pubinfo-press/projects-oda]]>. (п.10).

Просимо всіх зацікавлених прийняти активну участь у даному конкурсі.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку Т.І. Михайлова