Положення про відзнаки виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

14-04-2016
  1. Відзнаками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради (далі відзнаками) є:
  • подяка;
  • грамота;
  • почесна грамота.
  1. Відзнаки є заохоченням та формою відзначення за бездоганну працю, трудові досягнення, особистий внесок у здійснення програм економічного, соціального та культурного  розвитку міста, активну участь у вихованні підростаючого покоління, благодійну, громадську, спортивну діяльність, у зв’язку з професійними святами, пам’ятними та ювілейними датами.
  2. Відзнаками нагороджуються трудові колективи підприємств, установ, організацій та окремі громадяни, які, як правило, проживають на території Сєвєродонецької міської ради і зробили значний особистий внесок у розвиток міста, або мають інші досягнення, зазначені у п.2 цього Положення.
  3. Нагородження Почесною грамотою проводиться рішенням виконкому міської ради на підставі клопотань керівників виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, виконкомів селищних рад, підприємств, організацій, установ, силових структур, громадсько-політичних організацій.
  4. Нагородження грамотою проводиться розпорядженням міського голови. Нагородження грамотою та подякою проводиться на підставі клопотань керівників, визначених у п.4 цього Положення за резолюцією міського голови.
  5. До клопотання додаються: щодо трудових колективів – історико-економічні показники розвитку, щодо конкретної особи – основні біографічні дані, стисла характеристика, а також дані про конкретні особисті заслуги, трудові, спортивні досягнення, громадську діяльність.
  6. Одночасно від одного підприємства, установи, організації до нагородження відзнаками можуть бути представлені не більше 10 осіб, у т.ч. на нагородження Почесною грамотою - не більше 3-х осіб.
  7. Особам, нагородженим Почесною грамотою, одночасно надається грошова винагорода в розмірі до 100 гривен, або еквівалентний цій сумі цінний подарунок.
  8. Про нагородження Почесною грамотою у трудовій книжці нагородженого робиться відповідний запис.
  9. Клопотання надаються до загального відділу  міської ради не пізніше, ніж за 10 днів до конкретної події.
  10. Документи, подані з порушенням терміну та інших вимог цього Положення, не розглядаються.
  11. Протягом року особу або організацію, підприємство, установу може бути нагороджено лише однією відзнакою.
  12. Раніш нагороджені Почесною грамотою можуть бути знову заохочені цією відзнакою за нові заслуги, але не раніше, ніж через два роки після попереднього нагородження.
  13. Відзнаки вручаються міським головою або від його імені секретарем ради, керуючим справами виконкому, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в урочистій обстановці.
  14. Проект рішення про нагородження Почесною грамотою  готує організаційний відділ міської ради, він же здійснює облік всіх вручених відзнак.