ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту регуляторного акту рішення Сєвєродонецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

11-05-2019

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року № 1160-IV, з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Сєвєродонецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

Сєвєродонецька міська рада, керуючись ст. 266 Податкового кодексу України, ст. 26 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розробила проект рішення, яким затверджуються перелік пільг (Додаток 1 до проекту рішення), ставки податку на нерухоме майно (Додаток 2 до проекту рішення), та визначаються об’єкт оподаткування, платник податку, розмір ставки та інші обов’язкові елементи, визначені статтею 7 Кодексу, з дотриманням критеріїв, встановлених розділом XII Кодексу.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 11.05.2019 року на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради  http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/  в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кабінет 90 або за тел. 4-14-34 та на електронну пошту: gorfoatsed-rada [dot] gov [dot] ua. Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.