До уваги керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців!

23-02-2021

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області інформує, що з 2 січня 2019 року набрав чинності та застосовується наказ МВС України від 05.11.2018 №879 «Про затвердження Правил техногенної безпеки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 листопада 2018р. за №1346/32798.

Ці правила визначають загальні вимоги до організації техногенної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях і є обов’язковими для виконання керівниками, посадовими особами і працівниками міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фізичними особами – підприємцями, власниками, керівниками та працівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Також, Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадує власникам та керівникам підприємств (суб’єктів господарювання), які віднесені до об’єктів підвищеної небезпеки (далі – ОПН), що у відповідності до пункту 1 статті 53 глави 12 розділу V Кодексу цивільного захисту України, з метою своєчасного виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження, повинні створюватися та функціонувати автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Звертаємо увагу що перелік ОПН та термін впровадження, зазначені в протоколі засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської області від 24.12.2020 р. Протокол № 56).

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області