Стратегія розвитку Сєвєродонецької міської ОТГ: робота продовжується

16-09-2020

4 вересня в будівлі військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк відбулося друге засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської ОТГ на період до 2027 року та Плану її реалізації на 2021 – 2023 роки.

Відкриваючи захід керівник військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк звернувся до присутніх: «Розробка Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської об’єднаної територіальної громади – це дуже відповідальна і кропітка робота, яку ми виконуємо разом з нашими експертами, колегами з Українського фонду соціальних інвестицій, за допомогою міжнародних спонсорів та за підтримки Кабінету міністрів України й Асоціації міст України. Стратегія розвитку міста є основним документом. Це наша дорожня карта, згідно якої ми будемо планувати подальший розвиток міста, а з 1 січня 2021 року покроково будемо спільно з вами її виконувати».

Начальник управління економічного розвитку ВЦА м.Сєвєродонецька Ольга Вітченко разом з незалежним консультантом стратегічного планування УФСІ Наталією Бойко презентували членам робочої групи Профіль громади.

Також Наталія Бойко провела Презентацію та обговорення звітів за результатами опитування керівників підприємств та підприємців, лідерів та жителів громади.

Начальник управління бюджетної політики та стратегічного планування департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму ОДА Світлана Борис повідомила присутнім про результати дослідження для визначення SMART – спеціалізації Луганської області (ядро спеціалізації – підприємства Сєвєродонецька).

Учасниками робочої групи проведено вибори сценаріїв розвитку ОТГ та їх розгляд, а на завершення заходу присутні обговорили подальші кроки зі стратегічного планування міської ОТГ.

]]>https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/strategiya-rozvitku-sievierodoneckoyi-miskoyi-otg-robota-prodovzhuietsya_04-09-2020]]>