До уваги мешканців та гостей міста Сєвєродонецьк!

23-04-2018

У Сєвєродонецьку 29 квітня 2018р., з 12 години до 13 години., відбудеться мотопробіг містом

Маршрут руху мотопробігу: від монастиря на Лісовій дачі - по вулиці Богдана Ліщини, до повороту на вулицю Новікова в напрямку Льодового палацу - по проспекту Центральний до перехрестя проспекту Гвардійський в районі ТК «Мир» - по проспекту Гвардійський до перехрестя з вулицею Курчатова біля ТК «Сільпо» - по вулиці Курчатова до повороту на шосе Будівельників - по шосе Будівельників до Автовокзалу-по проспекту Хіміків до Міського палацу культури - далі поворот на проспект Центральний до палацу культури Хіміків - далі по проспекту Центральний до перехрестя із проспектом Гвардійський біля ТК «Мир» - далі по проспекту Гвардійський до кільця біля «Аміаку» - на виїзд з міста - до «Водної станції» на р. Сіверський Донець.

Для забезпечення контролю виконання ПДД водіями та пішоходами, колону учасників мотопробігу за вказаним маршрутом руху, супроводжуватимуть патрулі Національної поліції.

Водіїв та пішоходів просимо суворо дотримуватися Правил дорожнього руху.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради.