Повідомлення для ОСББ міста Сєвєродонецьк!

18-07-2016

У рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН, оголошується прийом заявок на участь у Проекті у 2016 році.

До участі запрошуються всі ОСББ міста.

Основні типи мікропроектів/види робіт:

• капітальні ремонти дахів;
  • ремонт міжпанельних стиків, фасадів, утеплення;
  • ремонт під’їздів/сходових клітин, дашків;
  • заміна вікон, дверей місць загального користування;
  • ремонт підвалів, цоколів, відмостки;
  • заміна водопостачання, каналізації, опалення;
  • заміна елементів системи електропостачання, освітлення;
  • ремонт ліфтів.

Умови співфінансування:

• ПРООН – 50%, але не більше ніж €7000 на одну МПП;
  • МІСТО + ОСББ – 50%, за умови участі ОСББ не менше 5% від загальної вартості проекту.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

• заповнена заявка на грантову підтримку (мікропроектна пропозиція) за встановленою формою (електронну форму заявки можливо отримати, звернувшись до нижче вказаної контактної особи);
  • копія свідоцтва/витягу з реєстру про Державну реєстрацію ОСББ;
  • копія Статуту ОСББ;
  • копія Протоколу загальних зборів ОСББ з рішеннями з таких питань:

1. Про затвердження пріоритетності завдань ОСББ;

2. Про обрання членів функціональної групи, яка вивчить можливості та підготує необхідну інформацію для розгляду загальними зборами способу виконання пріоритетного завдання силами ОСББ.

3. Копія дефектного акта, проектно-кошторисної документації, за наявності.

Зауважуємо, що в цьому році заявку на Конкурс може подати ініціативна група, що створює ОСББ (без наявності вищевказаних реєстраційних документів), за умов гарантій, що ОСББ буде зареєстровано, як юридичну особу не пізніше ніж 1 червня 2016 року (в цьому випадку треба надати гарантійний лист від ініціативної групи та майбутніх членів, що створюють ОСББ).

Бланк заявки можна закачати тут.

Заявки приймаються до 05.02.2016 року за адресою: Сєвєродонецька міська рада Луганської області, 93400, бульвар Дружби Народів, 32, каб. №19. Контактна особа – Олена Макашутіна, тел. 4-52-95.