ПЕРЕЛІК СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

24-05-2018

Територіальний центр надає соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам( пенсіонерам та людям з інвалідністю).

Соціальні послуги надаються на безоплатній основі (одиноким), та на платній (громадянам, що мають працездатних родичів).

Перелік соціальних послуг, що надаються відділеннями територіального центру:

• догляд вдома (закупівля та доставка продуктів харчування, медикаментів та промислових товарів; оплата комунальних платежів; оформлення субсидій; виклик лікаря; супровід; допомога у прибиранні житла та приготуванні їжі та ін.) Існує обмінний фонд інвалідних приладів для громадян міста, які не мають групи інвалідності та людей з інвалідністю.

Тел. для довідок 2-77-10

• денне перебування ( Університет 3 віку, соціально-фізична реабілітація, клуб відпочинку «Надвечір’я», консультації психолога та юриста, послуги перукаря та швачки.

Тел. для довідок 4-40-12, 0662796779

• організація надання натуральної та матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам міста.

Тел. для довідок 4-40-12, 0662796779