ЗВІТ ДЕПУТАТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII CКЛИКАННЯ ЗАРЕЦЬКОГО СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА ЗА 2016 РІК

14-07-2017

ЗАРЕЦЬКИЙ Сергій Вікторович

Обран від партії: «Наш край».

Прийом: вул. Гагаріна, 97, СЗШ №16, каб. 3, кожну суботу з 10.00 до 12.00.

Контакти: 050-218-05-55.

Територія реалізації депутатських повноважень: м. Сєвєродонецьк.

2016-й рік був роком складних випробувань, сміливих сподівань та реалізованих надій. Сьогодні наше місто – обласний центр Луганської області. До нього прикута особливо пильна увага центральної влади, представників бізнесу, міжнародних партнерів та громадськості. У такій ситуації з’являється значно більше можливостей для допомоги, для реальних дій на користь громадянам. Основними завданнями міської влади та депутатського корпусу є поліпшення умов життя городян та розбудова міста. Виборці, які довірили мені право представляти їх інтереси, не помилилися, і моє перебування в складі депутатського корпусу виправдовує надії людей.

Я постійно веду прийом громадян, детально розбираюся і допомагаю їм у складних ситуаціях, консультую з найбільш наболілих питань. Сьогодні у місті багато проблем. Мешканці постійно звертаються з наболілим, і ми разом знаходимо шляхи вирішення. Це ремонт під’їздів, дахів, заміна вікон, фарбування стін, вуличне освітлення, обрізка дерев, установка дитячих майданчиків і пісочниць, відсутність доріжок і асфальту. Це реальність, з якою люди стикаються щодня і в якій вони живуть уже довгий час. Нам разом по силах вирішити проблеми і побудувати новий, сучасний Сєвєродонецьк.

В 2016 році брав участь в 20 сесіях. Розроблено та запропоновано до розгляду більше 10 проектів рішень. Брав участь в підготовці питань освіти, культури, соціального захисту населення та окремих категорій громадян.

За звітній період до мене на прийом звернулось 152 мешканця Сєвєродонецька і прилеглих територій. Мною зроблено 45 запитів та депутатських звернень. Основні питання, з якими звертались виборці це: ремонт дахів і під’їздів, освітлення вулиць, оформлення субсидій і пільг, матеріальна допомога, роз’яснення правового характеру, питання охорони здоров’я, побутові проблеми. Всі питання взяті під особистий контроль і більшість з них вирішена. Хочу подякувати керівникам і спеціалістам відділів виконкому за швидке реагування та допомогу.

Так, у 2016 році:

- зроблено ремонт у ІІІ-му під'їзді будинку № 103 по вул. Гагаріна,

- встановлено чотири лавочки,

- відремонтовано підвальне приміщення за адресою: Шосе Будівельників, буд.13

- встановлено пандус за адресою: Ш. Будівельників, 15б, ІІ під'їзд

- проведена обрізка сухостою (вул. Гагаріна, 101А, ш. Будівельників, 11б, 15б)

- проведена заміна поштових скриньок у І підїзді буд. 101А, по вул. Гагаріна

- 34 мешканця отримали одноразову матеріально допомогу;

- 28 жителям надана допомога у вирішенні побутових проблем.

За 2016 рік 864 годин були приділено спілкуванню та допомоги мешканцям, більше 20 будинків особисто обстежено, здійснено 14 оперативних виїздів за дзвінками мешканців для скорішого вирішення нагальних питань.

На прохання жителів округу з допомогою квартальних складаю характеристики та акти обстежень житлових умов мешканців за місцем запиту. Як депутат, вважаю, що нам не соромно дивитись в очі виборцям, адже зроблено чимало для покращення благоустрою та підняття рівня життя людей.

Я постійно піднімаю питання про капітальний ремонт дахів, про плановий ремонт в під’їздах та заміну поштових скриньок і лавочок.

В своїй діяльності співпрацюю з громадськими організаціями, активістами та міжнародними партерами для залучення в місто цікавих проектів та можливостей.

Щиро дякую вам, шановні сєвєродончани, за співпрацю. Запрошую всіх до подальшої співпраці для розвитку нашого Сєвєродонецька.