15 березня у всьому світі відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів

12-03-2021

Щодня до співробітників сектору торгівлі та захисту прав споживачів  управління економічного розвитку військово-цивільної адміністрації  м. Сєвєродонецьк звертаються споживачі з питань захисту їх порушених прав. Здебільшого скарги стосуються неякісної побутової техніки, мобільних телефонів, взуття, одягу.  Так за 2020 рік було повернуто коштів і обміняне товарів на суму- 73 398 грн.

Співробітниками сектору торгівлі та захисту прав споживачів щоп’ятниці проводяться  заходи з надання консультацій з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку міста. Продавцям товарів наголошено на необхідності дотримання норм Закону України «Про захист прав споживачів», «Правил торгівлі на ринках міста Сєвєродонецька». Спільно зі співробітником Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області регулярно здійснюються рейди по ринкам міста з метою припинення фактів обважування споживачів. На недобросовісних продавців складаються адміністративні протоколи за ст.ст.155-2; 159 КУАП.

Сектор торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку ВЦА м. Сєвєродонецьк плідно співпрацює зі спеціалістами  управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області. З метою підвищення рівня обслуговування споживачів співробітниками сектору торгівлі та захисту прав споживачів спільно зі спеціалістами  управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області здійснюються  моніторинги об’єктів торгівлі на предмет дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері  захисту прав споживачів та Правил торгівлі.

У разі виникнення питань споживачі завжди можуть звернутись до співробітників сектору торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку ВЦА   м. Сєвєродонецьк за тел. 4-44-11, 4-50-76 (бул. Дружби Народів,32, каб. 65).

На території Луганської області державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області: м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2, тел.: 6-80-15

Средняя: 5 (2 оценок)