Чергове засідання міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців

18-06-2021

17 липня відбулося чергове засідання міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців, в якому взяли участь представники Сєвєродонецького міського відділу, Новоайдарського й Кремінського районних відділів Управління Державної міграційної служби України в Луганькій обл., Сєвєродонецького, Новоайдарського й Кремінського відділів Державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління юстиції (м.Харків), Сєвєродонецького міського, Новоайдарського й Кремінського районних судів, відділу ведення Реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг та інші структурні підрозділи Сєвєродонецької міської ВЦА.

На засіданні було підбито підсумки роботи в першому півріччі 2021 року. В своєму виступі начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олена Ткачова повідомила, що в межах 6-ти планових періодичних поновлень було заведено та опрацьовано 6 400 відомостей, в тому числі: Реєстр поповнився 366 18-ти річними; виключено зі складу виборців 1327 померлих та 3 визнаних недієздатними; внесено близько 5-ти тисяч змін до персональних даних виборців.

По завершенню засідання були прийняті рекомендації щодо впровадження суб’єктами подання нового способу передачі форм періодичного поновлення через електронний кабінет сайту Державного реєстру виборців. Виконати перевірку своєчасного встановлення статусу «нездатний самостійно пересуватись»  громадянам 1951 року народження та виборцям, народженим  до 1941 року, дані щодо яких не уточнювалися 2 роки і більше.

Відділ ведення Державного реєстру виборців