«Міжнародний̆ День захисту дітей» разом з поліцією Луганщини

01-06-2021

Сім’я і дитина - це ті цінності, які споконвіку сповідує український народ - адже дитяча посмішка наповнює життя світлом.

Саме для малечі та підлітків 1 червня, в День захисту дітей, у Сєвєродонецькому міському Льодовому Палаці Головним управлінням Національної поліції в Луганській області було влаштоване дійство із захисту їх життя та здоров’я.

З найтеплішими вітаннями та побажаннями щастя, миру та добра до присутніх звернулися голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, заступник начальника ГУНП Луганської області Юрій Слухаєнко та керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.

Упродовж заходу фахівці-вибухотехніки демонстрували дітям вибухонебезпечні предмети та нагадували правила поводження у разі їх виявлення. Спецпризначенці та бійці КОРДу демонстрували засоби індивідуального захисту та спецзасоби, з якими виконують спеціальні поліцейські завдання.

Під час виступів співробітників тренінгового центру ГУНП та спецпризначенців, діти мали змогу також продемонструвати поліцейським свої спортивні навички і в якості нагороди, отримати значок або магніт з логотипом поліцейського підрозділу.

Ще одним подарунком для дітей став показовий виступ бійців елітного підрозділу Корпусу оперативно-раптової дії, які продемонстрували навички володіння рукопашним боєм.

Дуже сподобалися дітям службові собаки, які безпомилково виконували всі команди своїх наставників та із задоволенням фотографувалися з дітьми.

Також діти охоче брали участь у різних пізнавальних рятувально захисних вікторинах та конкурсах. Від поліцейських дітвора отримала безліч призів та смаколиків.

Творчу програму свята для дітей підготували ансамбль пісні і танцю «Патруль» ГУНП Луганської області та колективи СДЮК «Юність» та СМ ЦДЮТ.