Найкращі серед найкращих – сєвєродонецькі артисти та майстри гідно представили громаду на головному святі Луганщини

19-06-2021

Плеяда найкращих сєверодонецьких артистів та майстрів прийняла участь у відкритому обласному фестивалі «Луганщина – це Україна».

18 червня на околиці славного міста Кремінна – березі річки Красна - відбувся традиційний щорічний захід до Дня області - фестиваль народної іграшки та гри «Луганщина – це Україна», на який завітало понад три тисячі гостей з усіх громад області.

Поціновувачі прекрасного побачили найкращі луганські фольклорні культурні надбання.

Гідно була представлена на святі і Сєвєродонецька міська територіальна громада.

«На сьогоднішній обласний фестиваль ми привезли найкращих сєверодонецьких артистів та майстрів народного жанру» - зазначив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, який разом зі своєю заступницею Іриною Степаненко очолив міську делегацію.

Дійсно, на майданчику Сєвєродонецької міської територіальної громади була присутня чи не найбільша кількість гостей. А заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, обходячи разом з керівниками районів та громад територію свята, навіть прийняла участь у театралізованому дійстві сєверодонецьких аматорів від міського Палацу культури, Галереї мистецтв та ЦДЮТ.

Народна ж українська танкова гра «Шум» від Сєвєродонецького міського Палацу культури взагалі викликала фурор – декілька танцювальних кіл змагалися у майстерності, а найбільш активні учасники отримали подарунки.

Свято було по справжньому яскравим, цікавим та професійно підготовленим. Залишилися задоволеними всі – і дорослі, і звичайно малеча.

Більше світлин дивіться у ]]>фотоальбомі "Фестиваль «Луганщина – це Україна» (18.06.2021)"]]> за посиланням ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.4127012864061870]]>

Средняя: 5 (2 оценок)