Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з 7-ю річницею визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань

22-07-2021

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Сьогодні ми з вами святкуємо 7-му річницю визволення Сєвєродонецька від тих, хто приніс війну на нашу рідну землю, від тих – хто вбив та закатував близько 15-ти тисяч наших співгромадян, від тих – хто і сьогодні не залишив думок по знищенню України.

Завдяки нашим захисникам – військовим, добробатам та волонтерам в 2014 Сєвєродонецьк, як і переважну більшість населених пунктів Луганської та Донецької областей було звільнено від російських військових-терористів та їх поплічників. Але і сьогодні в їх заручниках залишаються наші співгромадяни з Донецька, Луганська, Дебальцевого, Антрациту, Кадіївки, Довжанська та багатьох інших міст, селищ та сіл. Попри несамовиту агітаційну гебельсівську пропаганду ворога, вони продовжують чекати на повернення України. Бо вони знають – що Україна їхня держава. Вони знають, що там де звучить українська мова – там мир. А мир – це Україна.

Від себе особисто та від всієї Сєвєродонецької міської територіальної громади я висловлюю слова вдячності нашим захисникам-визволителям за мир у Сєвєродонецьку! Нехай Всевишній завжди оберігає вас у вашій нелегкій але почесній справі по захисту України та її народу!

Окремо дякую ветеранам, що брали участь у визвольній боротьбі за незалежність України у надважких умовах 2014-17 років. Ми тоді вистояли завдяки всенародній підтримці, особливо волонтерів – за це їм низький уклін.

Але найбільша наша шана – загиблим Героям. Заради того, щоб існувала Україна, а ми жили в мирі - вони відділи найдорожче, що в них було – своє життя. Спочивайте з Богом, наші визволителі, та знайте, що ваш подвиг ніколи не буде забутий, а вашим рідним та близьким буде завжди надаватися якнайбільша підтримка.

Сьогодні, попри всілякі труднощі і негаразди, Сєвєродонецьк, як і вся Україна розвивається. Не все відбувається так швидко, як би нам хотілося, та головне - ми живимо у мирі! А отже ми все робимо правильно і вірно!

Зі святом визволення Сєвєродонецька вас, друзі!

Пам’ятаймо – Луганщина, Донеччина та Крим – це Україна!

Слава Україні! Героям слава!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (2 оценок)