Розпочалися роботи з освітлення 79-го мікрорайону

12-05-2020

КП «Сєвєродонецькліфт» розпочало 12 травня 2020 р. планові роботи з відновлення зовнішнього освітлення мікрорайону 79, тут будуть встановлені нові кронштейни, світлодіодні світильники, змонтована нова мережа енергоживлення, виконані інші роботи. Роботи проводяться у районі дворів будинків шосе Будівельників № 23а, 23б, вул.Курчатова № 1,3, вул.Гагаріна № 109а. Тож дуже скоро ця частина мікрорайону 79 буде забезпечена якісним освітленням, з застосуванням сучасних матеріалів.

Маємо пояснити, яким чином обираються місця для реконструкції систем зовнішнього освітлення міста. Одночасно зробити це по усій території неможливо, на це не вистачить ні грошей, ні потужності підприємства. Тому роботи з зовнішнього освітлення проводяться перш за усе там, де ввечері перебуває найбільша кількість жителів міста. В першу чергу такі роботи проводилися на центральних вулицях та площах, потім на інших вулицях, тепер черга за освітленням внутрішньоквартальних територій. Звичайно, що певний вплив на черговість таких ремонтів мають депутати міської ради, варто звертатися. Проте за цей та майбутній роки реконструкція систем зовнішнього освітлення Сєвєродонецька буде завершена.

Крім покращення освітлення, така реконструкція дає значну економію бюджетних коштів на оплату електроенергії. Для порівняння: у 2012 році у місті працювало 1900 світильників, і було витрачено 734 тис.кВт  електроенергії, в 2019 році у місті було вже 2894 світильників і витрачено 491 тис.кВт. електроенергії.