В Сєвєродонецькій МВЦА відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху

23-03-2021

17 березня в Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху, на якій згідно порядку денного розглянуто 14 питань.

Так, комісією прийняте рішення звернутися до управління ЖКГ щодо перекриття самовільного проїзду між будинками по вул. Енергетиків, 30а (перший під’їзд).

Встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Єгорова – Енергетиків за результатами його аналізу відділом безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області комісією прийняте за недоцільне.

За недоцільне прийняте питання розміщення паркувальних карманів біля будинків № 15 та 17 по вул.Курчатова з причини розташування там комунікацій міського водоканалу та КП СТрУ.

Прийняте рішення щодо демонтажу КП «СКС» неактуальних вказівників на перехресті пр.Гвардійського та вул.Півоварова також вул.Промислова та вул. Об’їздна «Увага! Міст через р.Сіверський Донець в аварійному стані», демонтаж занедбаних вказівників на перехрестях вул.Новікова - пр.Центрального, вул. Курчатова - вул.Гагаріна в районі будинку 100, вул.Гагаріна - вул.Автомобільна біля будинку №2 з написом «Авторемзавод».

Відділу капбудівництва СМВЦА рекомендовано розробити заходи щодо облаштування пішохідних доріжок та нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» по пр.Космонавтів між будинками № 8 і 17 та підготувати відповідний фінансовий запит, а КП «СКС» узгодити із Національною поліцією питання встановлення дорожніх знаків та запланувати їх встановлення.

Позитивно розглянуте і питання встановлення КП «СКС» на в’їзді в арку між 4 та 5 під’їздами будинку 11 по вул.Новікова дорожніх знаків 3.1 «Рух заборонено» за погодженням відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області.

З метою підвищення рівня дорожньої дисципліни серед учасників освітнього процесу та попередження дитячого травматизму комісією прийняте рішення рекомендувати управлінню освіти СМВЦА розробити заходи щодо закупівлі та встановлення дорожніх знаків, засобів примусового зниження швидкості, схеми організації дорожнього руху на даних ділянках та узгодити їх із Управлінням патрульної поліції в Луганській області.

Згідно «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок та місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку» питання розміщення паркувального майданчика для паркування транспортних засобів на 40 машиномісць по вул.Богдана Ліщини, 27, узгоджене частково: ділянку «зеленої зони» біля забору вирішено залишити без змін та надано дозвіл на облаштування паркувальних карманів вздовж дороги по вул.Богдана Ліщини.

Заслухавши членів комісії та голову ОСМД будинку Єгорова 33, комісія питання закриття проїзду транспортних засобів через ворота в районі будинку 33 по вул.Єгорова залишила без змін.

Комісія після прискіпливого розгляду питання не надала дозвіл трьом ФОПам на облаштування воріт для в’їзду-ви’їзду транспорту через територію КП «Житлосервіс Світанок» з боку вул.Енергетиків, 33а та дозволу на проїзд через ворота КП «Житлосервіс Світанок», які розташовані з боку вул.Енергетиків.

Прийняте рішення про заборону згідно «Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради» паркування автомобілів на тротуарі біля магазинів в районі вул.Першотравнева 34/38. Згідно «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок та місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку» надано дозвіл на розміщення паркувального майданчика на 7 машиномісць, а власникам магазинів рекомендовано проводити розгрузку товарів з іншого боку будівлі.