З нагоди 25-ї річниці Конституції України у Сєвєродонецьку поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку

28-06-2021

Зранку 28 червня у Сєвєродонецьку керівництво та працівники Луганської обласної і Сєвєродонецької міської військово-цивільних адміністрацій, Луганської єпархії Православної церкви України, консульства Литовської Республіки у Луганській області, обласних і міських правозахисних структур, комунальних підприємств та громадськість взяли участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай звернувся до присутніх: «Я вітаю всіх зі святом Основного Закону України! Наша Конституція визнана однією з найдемократичніших в Європі. Я впевнений, що ми найближчим часом зробимо величезний прорив і ми будемо пишатися нашою державою – Україною! Бажаю всім нам Любові з великої літери до України! Зі святом вас! Слава Україні!»

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк також привітав присутніх зі святом: «Вітаю вас з особливим святом – Днем Конституції України – оскільки Конституція є запорукою сталого розвитку суспільства, Конституція є впевненою дорогою у майбутнє, Конституція є основою нашої національної державності! Українська конституція є особливою – вона має давнішні традиції – від Пилипа Орлика до сьогодення. Зі святом вас! Слава Україні!»

Після урочистої частини відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку.