Діти з Луганщини відпочили у Республіці Хорватія

08-08-2017

З 29 липня по 08 серпня 2017 року 19 дітей міста (внутрішньо переміщені особи, діти учасників бойових дій, талановиті та обдаровані діти) у складі обласної групи дітей відпочивали в Республіці Хорватія. Дана поїздка була організована Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України для дітей Луганської та Донецької областей. Мета поїздки: оздоровлення та відпочинок у закладах Хорватії. Відпочивала група дітей з Луганщини (Станічно-Луганський район, Новоайдарський район, Попаснянський район та Сєвєродонецьк) спільно з дітьми з Хорватії, Німеччини, Франції та Росії.

Юних громадян України чекали чудові розваги, які з ними проводили наші педагоги та супроводжуючі, а також дорослі партнери по відпочинку з інших країн:

• Конкурс зачісок,
  • Боді арт,
  • Змагання з пляжного волейболу, в яких Сєвєродонецька команда зайняла І місце, обійшовши Росію, Францію, Хорватію,
  • Подорож до міст Motovun  та Rovinj,
  • Свято художника,
  • Майстер-клас  з виготовлення оригамі від французів,
  • Морська подорож на яхті,
  • Святковий заключний концерт.

Перебування дітей було організовано у співпраці з філіалом Загребського холдингу «Владимир Назор» на базі відпочинку у м. Савудрія.

До критеріїв підбору кандидатур відносились: відповідність одній з категорій (обдарований, ВПО або дитина УБД) та наявність біометричного паспорту. До підбору кандидатур були залучені: відділ освіти, організації та установи області. Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради дякує за співпрацю Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА, а також батькам, які допомагали в оформленні документів для здійснення цікавої подорожі юних українців.