27-07-2017

До уваги батьків! За сприянням Сєвєродонецької міської ради відділ молоді та спорту здійснює набір дітей на безкоштовне оздоровлення  до позаміського Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» Сновського району Чернігівської області (м. Сновськ).

Оздоровча зміна: з 07 по 27 серпня 2017 року.

Виїзд групи: 06 серпня 2017 року.

Набір здійснюється:  протягом робочого дня з 8-00 до 17-00: 28 липня, 31 липня, 01 серпня 2017 року за телефоном: 70-43-00 та за адресою: вул. Федоренко, 33,            кабінет 306.

Проїзд: за батьківські кошти.

Пільгові категорії дітей (статус):

• Діти вимушено переміщених осіб,
  • Діти-сироти,
  • Діти, позбавлені батьківського піклування,
  • Діти-інваліди,
  • Діти з малозабезпечених сімей,
  • Діти з багатодітних сімей.

Вікова категорія: від 7 до 17 років включно.

Необхідні документи:

• Копія свідоцтва про народження,
  • Копія документа, що підтверджує статус дитини,
  • Довідка з загальноосвітнього навчального закладу, що дитина не користувалась бюджетними коштами на оздоровлення та відпочинок у 2017 році.
  • Медицину діти проходитимуть організовано (обов’язкова наявність карти щеплень).

ДЗОВ «Дружба» знаходиться у живописному парковому масиві. Дітям буде забезпечено 5-разове харчування, а також оздоровлюючі та лікувальні процедури:

• Фіто-чай,
  • Масаж (за призначенням лікаря),
  • Фізпроцедури (за призначенням лікаря).

В межах вихованої роботи дітей очікують:

• Подорож до Чернігова,
  • Екскурсія до комплексу «Бреч» (знайомство з коне господарством),
  • Відвідування зоопарку у м. Мена.