Очільники громад Луганщини відвідали позиції прикордонників «Помсти»: вручили нагороди та надали військову допомогу

03-05-2024

]]>3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса]]>: Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор та очільник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк відзначили знаками пошани «Захиснику Луганщини» 21 військовослужбовця загону. Ще 30 бійців нагороджено Почесними грамотами та Листами подяки облдержадміністрації.

«У подарунок привезли чергову допомогу – цього разу передали габаритну вантажівку, аби хлопці могли на високому рівні виконувати бойові завдання», - наголосив очільник Луганщини.

Начальник Рубіжанської МВА Андрій Юрченко вручив прикордонникам медалі «Захисник Рубіжного», а також 50 комплектів РЕБ для автівок загальною сумою 2 мільйони гривень, які придбані за рахунок субвенції.

Начальник Лисичанської МВА Валерій Шибіко подарував прикордонникам БпЛА “Dji Mavic 3 Pro”, тактичні годинники M-Tac та термокружки.

]]>https://www.facebook.com/luhanskdpsu/posts/pfbid02HySZtnVVKnMKGwBhD3FaWU...]]>