Оздоровчим відпочинком на Прикарпатті у І кв. 2024 року скористались 10 маленьких мешканців Сєвєродонецької громади

24-04-2024

У І кварталі 2024 року 10 дітей Сєвєродонецької громади віком від 7 до 14 років було направлено на оздоровлення до дитячого санаторію «Прикарпатський» у  м. Яремче Івано-Франківської області.

Наприкінці квітня 2024 року до санаторію планується направити ще 5 дітей.

Нагадуємо, Сєвєродонецькою міською ВА продовжується оздоровлення дітей віком від 7 до 14 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, в дитячому санаторію "ПРИКАРПАТСЬКИЙ" в місті ЯРЕМЧЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Проживання та харчування для дітей зазначеної категорії є безкоштовними, проїзд дитини до санаторію та назад організовується батьками самостійно.

У період навчального року на базі санаторію діти проходять оффлайн навчання за шкільною програмою в першій половині дня, у другій – оздоровчі процедури. Максимальний період оздоровлення дитини становить 30 календарних днів.

Дата заїзду - протягом року - обирається батьками самостійно.

Необхідні документи для заїзду дитини: санаторно-курортна карта.

Для реєстрації дитини одному з батьків або законному представнику необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/8UaAJXhj41q5KMDNA]]>

Додаткова інформація за телефоном: 0668797669.

За даними Управління соціального захисту населення СМВА