56-та позачергова сесія міської ради

10-01-2019

На своєму позачерговому засіданні 9 січня депутати розглянули понад 200 питань, більшість з яких стосувалась землеустрою та землекористування. Провів засідання секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

На початку завітали вихованці ТЮГу при міському Палаці культури та дитячої музичної школи № 1. Юнаки та дівчата заспівали традиційні колядки. Депутатський корпус, звісно ж, віддячив артистам, як годиться.

Серед іншого затверджено звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

На 2019 рік затверджено Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька, Програму розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку, а також низку міських цільових програм на 2019 рік.

Затверджено Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Сєвєродонецька.

Також затверджено статути декотрих комунальних підприємств.

Прийнято рішення про затвердження переліку нерухомого майна територіальної громади м. Сєвєродонецька, закріпленого за суб'єктами права комунальної власності.

Низка прийнятих рішень стосувалась розроблення детальних планів частини території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька, частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Механізаторів, 3, частини території кварталу 69 міста Сєвєродонецька. Одним з прийнятих рішень затверджено Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі заводу опорів по вул. Новікова.