Визнано недійсним договір іпотеки будівлі Льодового Палацу

10-01-2019

Про це довів до відома присутніх у залі засідань депутатів міської ради секретар ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук:

«8 січня Східний апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу "РВС Банк" на рішення господарського суду Луганської області (від 09.07.2018 року), яким було задоволено позов Сєвєродонецької місцевої прокуратури про визнання недійсним рішення Сєвєродонецької міської ради та договору іпотеки будівлі Льодового Палацу.

Східний апеляційний господарський суд визнав недійсним договір іпотеки від 07.09.05, укладений між АО «Комерцбанком «Тасс-Комерцбанк» та Сєвєродонецькою міською радою, та скасував пункти 1, 3 рішення міської ради №2223 «Про заходи, спрямовані на отримання кредиту КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», на підставі якого у 2005 році незаконно було закладено в іпотеку Льодовий Палац спорту.

Хочу подякувати екс-прокурору міста Сєвєродонецька Сергію Віталійовичу Григорову, прокурору Луганської області Володимиру Михайловичу Янку, які сприяли тому, щоб було відновлено законність, і Льодовий Палац спорту повернеться жителям Сєвєродонецька».