Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку 5 років!

04-01-2019
На початку січня 2014 року розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку, який був створений Сєвєродонецькою міською радою на виконання Закону України «Про адміністративні послуги». Приміщення ЦНАПу відремоноване та оснащене за кошти міського бюджету.
За п’ять років Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку пройов величезний шлях: від 59 до 164 адміністративних послуг, які сьогодні надаються в ЦНАПі 18 суб'єктами надання адміністративних послуг.
Привітав працівників Центру з першим ювілеєм в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: "Я дякую колективу за те, що  робите усе для того, аби кожен мешканець міста мав можливість отримати якомога більше послуг в одному місці".
За вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 5-ї річниці роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку Вячеслав Петрович вручив найкращим працівникам почесні грамоти. Від виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради було нагороджено:
- Єлісєєву Олену Олександрівну, начальника відділу - адміністратора;
- Муравську Марину Олексіївну, завідувача сектору у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб;
- Костецьку Вікторію Вікторівну, завідувача сектору реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - державного реєстратора;
- Глущук Наталію Вікторівну, адміністратора;
- Якут Ніну Сергіївну, державного реєстратора сектору  реєстрації юридичних осіб та  фізичних осіб - підприємців;
- Зарецьку Людмилу Володимирівну, оператора комп’ютерного набору.

За 2018 рік через ЦНАП було надано 82004 адміністративних послуги. Найбільшим попитом користувалися послуги з реєстрації в сфері місця проживання, бізнесу та нерухомості, питання у сфері архітектури та земельні питання.
Є можливість замовляти деякі адміністративні послуги в електронному вигляді, в тому числі через портал державних послуг IGov можна подати документи на 2 найбільш затребувані адміністративні поcлуги: отримання довідки про склад сім'ї та про реєстрацію місця проживання.
За 5 років роботи через ЦНАП у м.Сєвєродонецьку було надано 191384 послуги.
Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку дуже вдячний міжнародним проектам: проекту «Реформа управління на сході України – 2» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та проекту «Українська ініціатива з підвищення впевненості UCBI-2» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та висловлює надію на продовження успішної співпраці на благо жителів міста Сєвєродонецька та Луганської області. Завдяки їм у ЦНАПі працює електронна черга, є програмне забезпечення, меблі, комп’ютерна та офісна техніка.
Весь цей час колектив ЦНАПу працює над підвищенням якості надання адміністративних послуг, скороченням терміну та спрощенням процедури їх надання. Метою роботи Центру є задоволеність та рівень довіри його відвідувачів.

Средняя: 5 (7 оценок)