Засідання міської комісії з питань ТЕБтаНС: Ускладнення погодних умов 4 січня

03-01-2019

03 січня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його проведення викликане складними погодними умовами, що прогнозовані на 4 січня.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський зазначив, що необхідно перевірити готовність міста до погіршення погодних умов: снігопаду та зниження температури повітря.

Присутній на засіданні в.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив: «Нами вже здійснено заходи у цих погодних умовах. Дякую УЖКГ, СКС і Світанку, які працюють у штатному режимі. Те, що ми перейшли до очищення міста у нічний час – вважайте у подальшому за правило. Так й надалі має працювати наша команда на благо наших городян».

Начальник Сєвєродонецького міського управління ДСНС України у Луганській області Олег Катасон зачитав телефонограму, де зазначається, що внаслідок переміщення активного циклону в Луганській області очікується ускладнення погодних умов: вдень 4 січня 2019 року очікуються великі опади у вигляді снігу, подекуди з дощем, буде спостерігатися посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовина, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь. Приріст снігового покрову 15-20 сантиметрів. Протягом ночі 5 січня 2019 року погодні умови дещо покращаться, вдень 5 січня 2019 року очікуються незначні опади. Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпеки (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі. 6-7 січня 2019 року простежуватиметься зниження температури до - 8 – 10 градусів морозу.

Також він озвучив питання, які винесені на розгляд комісії.

Голова комісії Олександр Ольшанськй наголосив на необхідності детально обговорити функціонування систем життєзабезпечення. За його словами, у місті всі служби працюють у штатному режимі: і ТОВ «ТАУН-Сервіс», і КП «СКС», і заклади охорони здоров’я та інші, вулиці прибираються у штатному режимі згідно з графіком прибирання. Окремо він зосередив увагу на автовласниках, які залишають автівки на узбіччі доріг та біля під’їздів – це зазвичай перешкоджає роботі снігоприбиральної техніки.

Заслухали на засіданні всіх керівників комунальних служб, а також підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський доповів: «Комунальні підприємства працюють у штатному режимі, прибиранням території займаються КП «СКС» та «Світанок». Є закріплені території за Аварійною службою та КП «СТКЕ». Пісчаносоляної суміші для посипання доріг вистачає».

УЖКГ міськради доручено надати до Сєвєродонецького МУ ГУ ДСНС України в Луганській області інформацію стосовно всієї спецтехніки, що залучається для розчищення та посипання доріг, тротуарів міста.

Спеціалізованій енергетичній службі цивільного захисту міста узгодити порядок взаємодії з комунальними службами міста у разі виникнення надзвичайної ситуації у сфері енергетики.

Начальнику відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Дмитру Комишану доручено активізувати роботу серед балансоутримувачів підприємств, установ та організацій міста щодо прибирання прилеглих територій від снігу, ожеледі та бурульок.

Спеціалізованій службі торгівлі та харчування цивільного захисту міста активізувати роботу серед підприємств громадського харчування щодо забезпечення пунктів обігріву продуктами харчування.

Щодо безперешкодного транспортного сполучення на території Сєвєродонецької міської ради КП «СКС» при погіршенні погодних умов доручено активізувати роботу щодо розчищення автодоріг до селищ Сєвєродонецької міської ради, а також об’єктів життєзабезпечення: до закладів охорони здоров’я, для безперешкодної роботи тролейбусного управління та сталого руху громадського транспорту у місті.