«Гвардія відновлення Луганщини»: 1619 переселенців працевлаштовані до органів влади та комунальних підприємств області

01-08-2023

«Зусилля спрямовані на виконання двох стратегічних завдань: підтримку адаптації внутрішньо переміщених осіб в приймаючих громадах інших областей України, а також збереження кадрового потенціалу для відбудови Луганщини після деокупації регіону та налагодження в ньому безпекової ситуації», - зазначила в.о. директора Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Людмила Ахтирська під час засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при облдержадміністрації.

Вона повідомила, що 1619 осіб працевлаштовані до структурних підрозділів територіальних громад, комунальних підприємств та інших установ Луганської області. Це наша луганська «Гвардія відновлення» - люди, які готові розбудовувати Луганщину після деокупації.

Крім того, у поточному році працевлаштовано 96 із 725 осіб зі статусом ВПО, які перебували на обліку в Луганській обласній службі зайнятості.

21 роботодавцю надано компенсаційні виплати на суму 1,7 млн грн за працевлаштування 33 ВПО.

37 безробітних ВПО направлені на виконання громадських робіт в рамках програми «Армія відновлення» (розвантаження та фасування гуманітарної допомоги в хабах для переселенців з Луганщини).

20 переселенців проходять професійне навчання, ще 122 отримали ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації та спеціалізації.

Такі програми вже затвердили Сєвєродонецька МВА та Новоайдарська СВА.

Сім громад включили заходи щодо забезпечення зайнятості та працевлаштування до інших місцевих програм: Сєвєродонецька РДА, Старобільська РДА, Гірська МВА, Біловодська СВА, Новопсковська СВА, Щастинська МВА та Щастинська РДА.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/gvardiya_vidnovlennya_luganshchini_161...]]>