Луганський досвід роботи з ВПО будуть впроваджувати у Львівській, Закарпатській, Хмельницькій та Харківській областях

14-11-2023

Візит представниць коаліцій 1325 з Львівської, Закарпатської, Хмельницької та Харківської областей завершився ознайомленням із роботою гуманітарних хабів Сєвєродонецької та Лисичанської громад.

Наразі там розгорнуто діяльність Луганського обласного центру зайнятості та Центру надання адміністративних послуг Луганської області.  Зокрема, переселенці можуть отримати юридичні, медичні послуги, консультації із соціальних питань тощо.

У Сєвєродонецькому хабі створено гуртки для дітей ВПО та дітей з інвалідністю. Усі послуги надаються безкоштовно та направлені на забезпечення потребу мешканців Луганської області  під час вимушеної евакуації.

Нагадаємо, що четвертий візит з обміну досвідом між представницями коаліцій 1325  відбувся в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/luganskiy_dosvid_roboti_z_vpo_budut_vp...]]>