Сєвєродонецька громада знову бере участь у міжнародній виставці-конференції ReBuild Ukraine

14-11-2023

Сєвєродонецька міська територіальна громада знову бере участь у міжнародній виставці-конференції ReBuild Ukraine ІІ (]]>https://rebuildukraine.in.ua/]]>).

2а міжнародна виставка та конференція Rebuild Ukraine Powered by Energy — це офлайн платформа для проектів відновлення, матеріалів, технологій, обладнання та інвестицій, необхідних для відновлення зруйнованої війною економіки України, з акцентом на інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.

Протягом 14 и 15 листопада у Варшаві, Республіка Польща, громади та енергетичні компанії України презентують проєкти для фінансових та донорських установ, представників урядів країн-партнерів, будівельних компаній, проектантів, архітекторів, забудовників.

Сєвєродонецьку громаду від керівництва Сєвєродонецької міської ВА на цьому заході представляє начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк.

14 листопада стартував перший виставковий день - перший день знайомств з інвесторами, відкритого спілкування, знайомства з експозиціями та презентації проєктів громади.

"Цікаве та плідне спілкування з Олександром Ротовим — Заслуженим будівельником України, Головою Ради директорів Конфедерації будівельників України, засновником і керівником Інвестиціно-будівельної Групи компаній "ГЕРЦ", сенатором Європейського економічного Сенату, третєйським суддею, Почесним консулом Республіки Хорватії в Україні.

Вже відбулись деякі зустрічі та перемовини з учасниками виставки, на яких обговорювались партнерські можливості. Виставка надає громадам надширокі можливості для налагодження зв'язків. Сєвєродонецька громада активно долучається до заходів, адже у нас вже є позитивний досвід співробітництва: результат участі у першій виставці-конференції ReBuild Ukraine у лютому цього року. Ми уклали три меморандуми про співпрацю з провідними міжнародними компаніями", - зауважив Олександр Стрюк.

У перший виставковий день можна ознайомитись як з проєктами українських громад на національному стенді «Україна та її громади», так і відвідати виставку будівельних та енергетичних рішень від компаній країн ЄС, США, Республіки Корея, Грузії та України і ознайомитися з надсучасними технологіями і рішеннями, які пропонує світовий ринок.

Проєкти від громади та всю детальну інформацію для інвесторів розміщено у кабінеті громади: ]]>https://rebuildukraine.in.ua/severodonetska-hromada2]]>.

Захід REBUILD UKRAINE організовано PREMIER EXPO за підтримки Міністерства енергетики України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства розвитку і технологій Республіки Польща, Американської торговельної палати в Україні.

Довідково: ReBuild Ukraine - міжнародна офлайн платформа для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови України.

ДП «Прем'єр Експо», що виступає організатором виставки, - єдиний міжнародний виставковий оператор в Україні. «Прем'єр Експо» входить до складу International Trade & Exhibitions (ITE) Group Plc (Велика Британія).

23 роки компанія залучає інвестиції до України та щороку організовує 21 виставку у різних галузях економіки.