#ЛюдинаДляЛюдини: розповідаємо історії соціальних працівників

05-11-2023

]]>5 листопада відзначається День працівника соціальної сфери. До цієї дати Міністерство соціальної політики спільно з Національною соціальною сервісною службою та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей запускає спецпроєкт «Людина для Людини».]]>

Соціальні працівники знаходяться поруч з людьми, що потрапляють у складні життєві обставини, допомагають їм подолати труднощі, повернутись до повноцінного життя, підтримують родини, які того потребують. Під час війни важливість цієї роботи набула особливого значення. Їхні історії, сповнені любові до власної професії, відданості справі і людям, має сьогодні почути суспільство.

З 3-го листопада розпочався збір історій про соціальних працівників, які працюють із дітьми.

Якщо вам є, чим поділитися про роботу з дітьми, яка може надихнути інших допомагати, — заповнюйте ]]>Google-форму ]]> і розкажіть свою історію  про вашого колегу, друга, знайомого соціального працівника, який є професіоналом своєї справи і працює з душею. Можливо, саме ваша розповідь стане поштовхом для інших обрати цю професію, адже кожен зі спеціалістів має свій унікальний досвід.

Збір історій триватиме до 20-го листопада, підведення підсумків кампанії планується на початку грудня 2023 року.

Після завершення кампанії буде обрано 20 найбільш надихаючих розповідей про соціальних працівників. Їхні головні герої будуть рапрошені на мотиваційну зустріч із Міністром соціальної політики Оксаною Жолнович, де вони зможуть поділитися своєю історією та ідеями з покращення соціальної сфери.

Крім того, ці соціальні працівники стануть героями зовнішньої реклами в усіх областях, що просуватиме цю професію в суспільстві. Вони також стануть амбасадорами соціальної сфери у 2024 році, допомагаючи привернути увагу до її важливості та викликів.

Заповнюйте ]]>Google-форму ]]>, розповідайте історії про соціальних працівників у соцмережах, використовуючи хештег #ЛюдинаДляЛюдини.

Вони стають точкою опори для своїх підопічних, допомагають їм знайти сили у собі для вирішення непростих життєвих ситуацій. Давайте розкажемо ці історії разом.

Посилання на Google-форму: ]]>https://forms.gle/w8Lq7bGZYY6gG1J68 ]]>

За повідомленням: Міністерство соціальної політики України - ]]>https://www.msp.gov.ua/news/23187.html]]>