На Луганщині відновилися обласні чемпіонати з кікбоксингу

04-02-2019

27 січня 2019 року в Сєвєродонецьку відбулися: Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу ISKA і Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу WPKA. Незважаючи на вкрай складні погодні умови, на змагання прибули всі без відмов і пригод.

Сім тренерів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та Краматорська представили на змагання сімдесят учасників - одинадцять дівчат і п'ятдесят і дев'ять юнаків. У чемпіонатах брали участь спортивні колективи:

1. Збірна команда Донецької області, тренери Лук'янченко С.В. і Чмихов С.С,
2. Дитячо-молодіжне фізкультурно-спортивне товариство "Клуб східних єдиноборств та оздоровчих систем", м. Рубіжне, тренер Клюкало Г.Г.
3. Збірна команда Луганської області, тренер Сербін А.Ю.
4. Збірна команда міста Сєвєродонецька, тренери Ставищенко Є.Є., Чучін Д.А., Чернов А.А.
5. Збірна команда міста Лисичанська, тренер Чернов А.А.

Організаторами довгоочікуваної спортивної події стали: Луганська обласна федерація кікбоксінгу WPKA, представництво Федерації кікбоксингу України "ІСKA" у Луганській області та Школа гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем.

За дев'ять годин на рингу і татамі обласних чемпіонатів були проведені більше ста сорока поєдинків у шістдесяти вагових категоріях з шести вікових груп. Офіційними змагальними розділами стали: фул-контакт, лоу-кік та семі-контакт - за версією WPKA, лайт-контакт, К-1-лайт, форми і самозахист - за версією ISKA. Підсумки підбивалися тільки в особистому заліку. Поєдинки обійшлися без травм.

Додому поверталися втомленими, але задоволеними - з красивими дипломами та оригінальними медалями. А ще - з новим та корисним змагальним досвідом. Адже попереду - відбіркові чемпіонати України на чемпіонати Світу 2019 року в Греції та Ірландії.

А.Ю. Сербін,
керівник організацій ISKA і WPKA в Луганській області,