Протипожежна безпека: старостинські округи Сєвєродонецької міської територіальної громади отримали протипожежне обладнання

15-09-2021

На початку 2021 року за результатами державної адміністративно-територіальної реформи до Сєвєродонецької міської територіальної громади була приєднана низка населених пунктів, що призвело до утворення 7 (семи) старостинських округів. Всі ці округи потребували вирішення великої кількості питань, серед яких одним із головних було питання пожежної безпеки. Особливо з минулого року, коли Луганщину охопили наймасштабніші з часів відновлення незалежності України пожежі.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, з метою посилення захисту населення від пожеж, ще на початку року своїм розпорядженням затвердив міську цільову Програма захисту населення і території Сєвєродонецької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 рік. Основною її метою було забезпечення мешканців старостинських округів міської громади найнеобхіднішим протипожежним обладнанням.

Програма на доручення керівництва розроблялася ще з IV кварталу 2020 року спеціалістами відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ВЦА. З метою зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та для покращення пожежної безпеки на території Сєвєродонецької міської територіальної громади спеціалісти відділу ЦЗ, ЕБ та ОП працювали у тісній взаємодії зі старостами старостинських округів, які за рекомендаціями працівників ДСНС надавали заявки щодо необхідного для їх територій протипожежного обладнання.

Тож, з метою покращення протипожежного стану в населених пунктах громади Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією вже на початку літа було закуплено та передано до всіх старостинських округів тергромади наступне обладнання:

- ємкості для води на 1000л, 2000л та 10000л;

- бензинові мотопомпи;

- мотокоси;

- шланги;

- генератори.

Також, з метою оперативного оповіщення населених пунктів старостинських округів Сєвєродонецької міської територіальної громади у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру були придбані ручні гучномовці.

Розробка Програми захисту населення і території Сєвєродонецької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру запланована і на прийдешній рік, що в свою чергу ще більше покращить протипожежний стан в населених пунктах громади.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці СМВЦА