Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 15.09.2021)

15-09-2021
Категорія: 

6-9 вересня в м. Запоріжжя відбувся турнір 2 категорії з тенісу до 16 років.

Вихованка КДЮСШ 1 Гловацька Анастасія прийняла участь в цьому турнірі та досягли гарних результатів - в одиночному розряді та парному розряді отримала СРІБЛО.

Спортсменку підготував тренер Максим Сєвєрченко.

*   *   *

7-11 вересня гандбольна команда КДЮСШ 3 приймала участь в XXIII міжнародному турнірі пам’яті Леоніда Боброва серед юнаків 2008 р.н., який проводився на базі Мелітопольської ДЮСШ-3. Цей турнір відкрив новий сезон в оновленому комплексі.

На масштабні змагання з гандболу в цьому році приїхало 32 команди з різних міст України, а також Молдови (Мелітополь; Тернівка; L.I.R.Р.S. Кишинів Молдова; Фортуна Кишинів Молдова; Бєльці Молдова; «Портовик» Південний; Конотоп; СДЮШОР ім. Лагутіна Запоріжжя; ДЮСШ Запоріжжя; Академія гандболу Запоріжжя; Сєвєродонецьк; Красилів; Нововолинськ; «Стрімкий м’яч» Київ; КСЛІ Київ; Маневічі; Луцьк; Рівне; Чорноморськ; Полтава).

На відкритті учасників турніру-меморіалу пам’яті Героя Радянського Союзу Леоніда Боброва привітали представники місцевої влади і обласної гандбольної федерації, а також члени сім’ї прославленого льотчика.

Фінальна гра закінчилась з рахунком 23:12 на користь хазяїв поля - команди «Мелітополь 1», яка і стала володарем «золота», «срібло» досталось ОСДЮСШОР «Запорожжя», «бронза» - ДЮСШ «Портовик» (город Южний). Також цінні подарки отримали кращі гравці, а сувеніри - капітани всіх команд-учасниць.

*   *   *

З 8 по 12 вересня у м.Харків пройшов Чемпіонат України з велоспорту.

Данило Сурженко привіз додому ДВІ БРОНЗОВІ медалі в крос-кантрі та шорт-треку.

Спортсмена підготував тренер-викладач Євген Ігнатов.

*   *   *

11 вересня в м.Рубіжне стартував Чемпіонат Луганської області з футболу серед команд-юнаків 2011-2012 р.н.

Юні футболісти КДЮСШ 2 зустрілись з командою ДЮСШ м.Лисичанськ, яку обіграли з рахунком 3:1 та командою ДЮСШ м.Попасна, яку перемогли з рахунком 2:0.

Голи забили: Ілля Сахнюк, Руслан Жувакін та Сергій Валушенко.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

*   *   *

11-12 вересня спортсмени КДЮСШ 3 приймали участь у відкритому чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на дистанціях міського спринту, присвяченого Дню визволення Донбасу від фашистських загарбників, а також у Кубку Донецької області та в Іграхф ветеранів, VІІ етапу. У змаганнях взяли участь 12 команд (близько 130 учасників) із міст Донецької та Луганської областей: Краматорськ, Дружківка, Лиман, Торецьк, Бахмут, Сєвєродонецьк.

Найкращі результати показали по групі Ж-12 - Перченко Марія ІІ м, по групі Ж-14 Чуркіна Дар'я - І, ІІ м, Якименко Мілла - два третіх м., по групі Ж/Ч-16 Сирих Олександра - І, ІІ м, Булгаков Олександр - ІІІ м, по групі Ж/Ч-18 Коропова Вікторія - І, ІІ м, Бабкова Катерина - ІІІ, ІІІ м, Дацко Єлизар - ІІ м, по групі Ж-21 Малік Тетяна - ІІІ м.

Серед ветеранів відзначилися: Шуняков Володимир - ІІ, ІІІ м, Колмичек Олексій - ІІ, ІІІ м, Колмичек Ірина - ІІ м, Лопатенко Світлана - ІІІ, ІІІ.

Всього наша команда здобула 20 медалей, з них: 3 золотих, 8 срібних, 9 бронзових.

*   *   *

12 вересня на стадіоні КДЮСШ 2 відбувся Чемпіонат Луганської області з футболу серед команд-юнаків 2009-2010 р.н.

Команда юнаків КДЮСШ 2 змагалася двома складами.

КДЮСШ 2 - "Юніор" Старобільськ 4:0

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Рубіжне 3:0

Голи забили: Максим Мирошниченко, Богдан Тимошенко, Платон Шматько, Архип Воронкін, Ілля Сахнюк, Владислав Провоторов.

Команди підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

*   *   *

12 вересня в м. Кропивницький відбувся турнір з тенісу до 10 років «День Гри».

Вихованка КДЮСШ 1 Кобзєва Стелла прийняла участь в змаганнях та виборола бронзову медаль.

Тренер: Юлія Белімготова.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!





Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
267
0