Сєвєродончани серед відзначених і нагороджених працівників соціальної сфери Луганщини

06-11-2023

Працівникам соціальної сфери Луганщини вручили державні та обласні відзнаки.

Їх робота сьогодні важлива, як ніколи. Луганчани соціально незахищених категорій стали ще більш вразливими через вторгнення росіян та окупацію своїх домівок. Та наші соціальні працівники ні на день не припиняють своєї роботи.

Вони стають підтримкою для наших громадян по всій країні, продовжують піклуватися про людей, які знаходяться закордоном, намагаються бути на зв’язку навіть з тими, хто був змушений залишитися на тимчасово окупованих територіях. Одними з перших вони повертатимуться і після деокупації Луганщини.

Відзнакою Міністерства соціальної політики України нагороджено Ольгу Степову - директора центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради.

Обласну нагороду - відзнаку «За розвиток регіону» - вручено начальнику Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ВА Наталії Василенко.

При підготовці матеріалу використано інформацію та світлини:

«Люди з великим серцем, високим рівнем відповідальності та здатністю розділити горе інших».

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/lyudi_z_velikim_sercem_visokim_rivnem_...]]>