05-03-2019

Шановні керівники підприємств та підприємці!

Сєвєродонецька міська рада за підтримки торгово-промислової палати України запрошує керівників підприємств та підприємців до участі в Другій міжнародній виставці імпортних товарів і послуг «China Internationel Import Expo», яка відбудеться у період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка).

Для участі у вищевказаному заході торгово-промислової палати України формує національні стенди за напрямками: АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина.

Також учасники національних стендів зможуть взяти участь в українсько-китайському бізнес-форумі, який відбудеться 4 листопада 2019 року.

Участь в заході сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компаній в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал китайського ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнерів.

Вартість участі в національних стендах складає:

• 3000 доларів США за 9 кв. м. стандартного стенду;
  • 300 доларів США за 1 кв. м. необладнаної площі (мінімум 36 кв. м.).

З організаційних питань щодо участі в заході в складі делегації від Сєвєродонецької міської ради звертатися до директора Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради Вернера Андрія Ігоровича (контактні тел. 5-18-10 або 050 565 77 88), а також повідомити Департамент про ваш намір щодо участі у заході на ел. адресу ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Департамент економічного розвитку

Средняя: 5 (2 оценок)