Сєвєродонецьке КНП "Консультативно - діагностичний центр": Кожен українець має право на безкоштовну медичну допомогу завдяки державній програмі медичних гарантій

13-11-2023

]]>Програма медичних гарантій має на меті забезпечувати потреби пацієнта щодо отримання якісної медичної допомоги за основними напрямками, незалежно від його фінансової спроможності та стану здоров’я.]]>

Вона передбачає перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно (при наявності електронного направлення).

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> уклало договір з Національною службою здоровʼя України та надає медичні послуги пацієнтам безоплатно (за електронним направленням) отримуючи відшкодування вартості наданих послуг від держави.

Наш медичний заклад у 2023 році надає медичну допомогу пацієнтам за наступними пакетами медичних послуг:

* Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах

* Мамографія

* Ведення вагітності в амбулаторних умовах

* Езофагогастродуоденоскопія

* Колоноскопія

* Гістероскопія

* Цистоскопія

* Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіцитом

Наш заклад оснащено сучасними медичними апаратами та маємо висококваліфікований медичний персонал.

У нас Ви можете отримати консультацію уролога та зробити за необхідністю цистоскопію.

Під час консультації гінеколога пройти кольпоскопію, а також в клініці доступні такі обстеження як УЗД малого таза, молочних залоз та мамографія. Малоінвазивні гінекологічні операційні втручання проводимо лише під загальною анестезією.

Також запрошуємо вас пройти діагностику на сучасному апараті відеогастроколоноскопії (обстеження проводиться під загальною анестезією).

У нас Ви можете пройти УЗД обстеження наступних органів та систем:

- органи черевної системи (діти , дорослі)

- органи позаочеревинного простору( діти, дорослі)

- щитовидна залоза (діти , дорослі)

- молочні залози(діти, дорослі)

- передміхурова залоза

-лімфовузли, м'які тканини

- судини нижніх та верхніх кінцівок ( діти, дорослі)

- магістральні судини шиї (діти , дорослі)

- серце (діти)

В нашій клініці також можна отримати консультацію лікаря дерматолога вищої категорії.

Наразі ми маємо сучасне обладнання , а саме Youlaser MT

вуглекислотно/галій-арсенідовий лазер 10600 і 1540 нм c Mixed Technology

Лазерна система Youlaser MT – вуглекислотно/галій-арсенідовий лазер 10600 і 1540 або одночасного використання двох хвиль (Mixed Technology).

Лазер можливо використовувати для лікування наступних дерматологічних захворювань:

- видалення новоутворювань шкіри ( бородавки, папіломи)

- лікування пігментацій,дисхромій

- лікування акне,постакне (вугревої хвороби)

Кабінет офтальмолога оснащен сучасною апаратурою для діагностики будь-якої офтальмологічної патології

Також працює кабінет рентгенографії, де за направленням лікаря можна зробити будь-яке рентгенологічне обстеження.

Ми знаходимося за адресою: м.Дніпро, вул.Бригадна, 11

Ви можете записатися на зручний для вас день та час за телефоном: 066 248 5669.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid07k7jdeFMuiapF9E3...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)