У міськраді відбулися громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації

20-02-2020

20 лютого під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського відбулися громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул.Новікова, 14».

За час обговорення детального плану з 20.01.2020 року до міської ради та департаменту землеустрою, містобудування та архітектури пропозицій, зауважень та заперечень до детального плану не надходило. На громадських слуханнях зареєструвалося 20 учасників - фахівці Сєвєродонецької міської ради, депутати міської ради, представники засобів масової інформації та мешканці міста.

Олександр Ольшанський у вступному слові зазначив, що відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішення сесії міської ради був розроблений «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул.Новікова, 14». Детальний план був розроблений з метою уточнення положень генплану міста, визначення можливості реконструкції існуючої АЗС з влаштуванням стаціонарного автомобільного газозаправочного пункту (АГЗП). Розробник детального плану - ПНВКФ «Техносервіс». Попередньо проект детального плану був доступний для громадськості - розміщений на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі «Містобудівна документація» з 20.01.2020 р. та в холі будівлі міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32. Графічні матеріали детального плану та пояснювальна записка були розміщені 20.01.2020 на сайті міської ради, графічні матеріали були розміщені в холі будівлі міської ради, з детальним планом можна було ознайомитись в відділі містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури.

Автор проекту - головний архітектор проекту ПНВКФ «Техносервіс» Ірина Медяник ознайомила присутніх з детальним планом частини території міста Сєвєродонецька в районі вул.Новікова, 14.

Директор Департаменту архітектури і земельних відносин Гліб Рудь повідомив: «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул.Новікова, 14 розроблений за ініціативою власника об’єкта. Сесія міської ради надала дозвіл на розроблення даного детального плану. Детальний план розроблявся за кошти ТОВ «ОККОСХІДІНВЕСТ», кошти міського бюджету не витрачались. Реконструкція об’єкта з додатковим розміщення АГЗП – це додаткові інвестиції в наше місто, створення додаткових робочих місць, покращення транспортної інфраструктури міста.  Також розміщення об’єкту узгоджено з розробниками нового генплану, об’єкт вже врахований в новому генплані».

За результатами громадських слухань 19 голосами (1 – утримався) прийнято резолюцію: «Підтримати проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул.Новікова, 14» та подати проект для розгляду на сесії міської ради».