Засідання архітектурно-містобудівної ради

20-02-2020

20 лютого під керівництвом заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського пройшло засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянуто детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Новікова, 14.

Детальний план відповідно до чинних норм та стандартів розроблений ПНВКФ «ТЕХНОСЕРВІС» (м. Рубіжне) на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 30.10.2019 №4284 в межах плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку.

Як зазначив Олександр Ольшанський, метою розробленого детального плану зазначеної території є визначення можливості реконструкції існуючої АЗС з влаштуванням стаціонарного автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) для заправки газобалонних автомобілів, утворення інжерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

За підсумками обговорення Проект детального плану частини території міста Сєвєродонецька Луганської області, в районі вул. Новікова, 14 схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.