У Сєвєродонецькому ЦНАПі видано перші закордонні паспорти та паспорти громадянина України у формі ID картки

21-06-2019

Минуло менше місяця, як у Сєвєродонецьку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відбулося урочисте відкриття нових адміністративних послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки, а вже 21 червня перші сєвєродончани змогли їх отримати.

Поздоровити з приємною подією та вручити такі очікувані документи завітали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міської ради, голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков.

«Це дуже добре, що наша команда у міській раді об’єднаними зусиллями здійснила те, що до 172-х послуг, які сьогодні надає міський ЦНАП, добавилося ще 8 з видачі паспортів громадянина України у формі ID картки та закордонних паспортів. І ми із задоволенням вручаємо перші такі документи», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Ігор Бутков наголосив: «Сєвєродончани повинні знати, що сьогоднішня подія сталася завдяки місцевій децентралізації, яку ми проводимо. Раніше послуги з видачі закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі ID картки здійснювала тільки міграційна служба, а тепер це робить і наш ЦНАП, у якого є все необхідне обладнання та прекрасно пристосоване приміщення. Завдяки цьому тут відсутні черги. Кошти від послуги з оформлення паспортів надходять до місцевого бюджету. Це все тільки на користь нашій сєвєродонецькій громаді та безпосередньо її мешканцям».

Начальник Центру надання адміністративних послуг Олена Єлісєєва подякувала керівництву міста та депутатському корпусу Сєвєродонецької міської ради за підтримку ЦНАПУ та запросила почесних гостей вручити нові документи сєвєродончанам, які першими скористалися цією послугою.

Відтепер кожен бажаючий мешканець Сєвєродонецька та прилеглих населених пунктів може отримати у сєвєродонецькому ЦНАПі важливі для себе документи без черг, у визначені терміни та з необхідним комфортом.

Інформаційна довідка: Сєвєродонецький ЦНАП віднині надає 180 адмінпослуг, з них 9 - Управління Державної міграційної служби України в Луганській області (оформлення і видача паспортів вперше та заміна паспортів у разі обміну, пошкодженням та втратою). Закордонні паспорти на дітей можуть оформлятися з моменту народження дитини, ID паспорти надаються з 14 років.

У середньому у місяць через ЦНАП надається 7000 адміністративних послуг (320 -350 осіб щоденно), з оформлення паспортів до 20 осіб щоденно.

З 29.05.2019р. по 21.06.2019р. в ЦНАП подано документів на оформлення паспортів – 254 всього, з них на оформлення закордонних паспортів – 193, ID паспортів – 61.

Матеріал по темі: ]]>У Сєвєродонецькому ЦНАПі відтепер можна отримати закордонний паспорт та паспорт громадянина України у формі ID картки​]]>

Средняя: 5 (3 оценок)