Ви тут:

У Сєвєродонецьку відбулося свято спорту (+ ВІДЕО)

10-09-2021
Категорія: 

10 вересня з нагоди Дня фізкультури і спорту в Льодовому палаці спорту (КДЮСШ4) проведено урочистий захід для всіх тих, хто присвятив своє життя популяризації та розвитку спорту і фізичної культури. Також відбулася церемонія нагородження тренерів і вихованців спортивних закладів та ветеранів спорту Сєвєродонецької міської територіальної громади.

На свято спорту завітали перший заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ігор Робочий та заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко.

«Вітаю вас з Днем фізкультури і спорту! Бажаю вам нових перемог та здоров’я! Хочу акцентувати увагу, що перемоги робляться спільними зусиллями. А ваші перемоги робляться спільними зусиллями колективів дитячо-спортивних шкіл, які наполегливо над ними працюють від початку нашого знайомства і до сьогоднішнього дня. Завдяки такій потужній вашій згуртованості відбуваються ремонти, придбання інвентарю та меблів, будівництво басейну, закупівля тренажерів і багато всього іншого. Перемог вам і звершень! Зі святом вас!», - привітав сєвєродонецьких спортсменів Ігор Робочий.

Ірина Степаненко також звернувся до присутніх: «В цей сонячний теплий день вітаю вас з вашим професійним святом! Я хочу побажати всім працівникам фізичної культури і спорту перш за все міцного здоров’я. Щоб ви були щасливі та успішні в цьому житті. Щоб ваші учні були на перших сходинках усіх-усіх змагань. Завдяки вашій праці вони перемагають і прославляють наше місто та нашу Луганську область. Хочу вас запевнити, що Сєвєродонецька міська військово-цивільної адміністрації завжди вас підтримувала і буде підтримувати. Хай вам усім щастить!»

Ігор Робочий та Ірина Степаненко вручили Грамоти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації найкращим тренерам спортивних закладів міста. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міської громади та з нагоди Дня фізкультури і спорту нагороджено:

- ЗОЛОТОВА Олександра Юрійовича, старшого тренера-викладача ДЮСШ ВВС «САДКО»;

- ПОЛЧАНОВУ Тетяну Анатоліївну, тренера-викладача ДЮСШ ВВС «САДКО»;

- ШУНЯКОВА Володимира Анатолійовича, старшого тренера-викладача зі спортивного орієнтування КДЮСШ3;

- МІНІНА Олександра Анатолійовича, тренера-викладача з тенісу настільного КДЮСШ1;

- ДАНИЛЬЧЕНКО Катерину Володимирівну, тренера-викладача з гімнастики спортивної КДЮСШ2;

- МИКИТЧЕНКА Андрія Сергійовича, тренера-викладача з футболу КДЮСШ2;

- СІМБІРЬОВА Євгена Володимировича, тренера-викладача з футболу КДЮСШ2;

- ТРЕМБАЧА Миколу Івановича, тренера-викладача з легкої атлетики КДЮСШ2;

- КАШУТУ Дмитра Георгійовича, тренера-викладача з сучасного п’ятиборства КДЮСШ4;

- СЕРБІНА Андрія Юрійовича, тренера з кікбоксингу ISKA.

Привітали і шанованих ветеранів спорту. За багаторічну плідну роботу, професіоналізм та значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації висловлено Подяки:

- БОНДАРЕНКУ Володимиру Івановичу;

- НЕСТЕРЕНКУ Валерію Миколайовичу;

- РАБУЛЬЦЮ Георгію Володимировичу;

- ТЕТЕРЯТНИК Надії Миколаївні;

- ГУЗЬ Любові Олексіївні;

- ІГНАТОВУ Євгену Васильовичу;

- ОСТАПЕНКО Марії Іванівні;

- КУЧЕРЕНКУ Олександру Івановичу;

- ВОСТРИКОВУ Вадиму Віталійовичу;

- ЛЕВЧЕНКУ Миколі Васильовичу;

- РУЦЬКІЙ Ніні Петрівні;

- ГНЕВАНОВУ Сергію Олександровичу;

- КРАВЦОВУ Василю Івановичу;

- ПРОТОПОПОВУ Якову Дмитровичу;

- КОВБАСЮКУ Олександру Олександровичу.

Від обласної влади сєвєродонецьких спортсменів поздоровив заступник начальника управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Олексій Бльоскін, а також вручив грамоти за особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в області, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:

- Бондаренку Володимиру Івановичу – заступнику директора з навчально-тренувальної роботи спортивної школи «Садко»;

- Пономаренко Надії Вікторівні - заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КДЮСШ2.

- Шопіній Тетяні Валентинівні - заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КДЮСШ3.

- Дутовій Ользі Аваківні - заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КДЮСШ4.

- Савченко Валентині Іванівні - заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КДЮСШ1.

Начальник відділу молоді та спорту Юрій Кузьменко також привітав колег зі святом та побажав наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.

За високі досягнення в спорті з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту Грамотами відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА нагороджені: Сущенко Володимир, Бесчастна Серафима, Шведов Єгор, Гальченко Даніл, Рєзнік Валентина, Шуліка Ксенія, Журавльов Дмитро, Моісєєнко Аліна, Павленко Карина, Сирих Олександра, Чуркіна Дар’я, Шередега Софія, Шутько Марк, Гудим Єлисей, Кисельов Олег, Щербіна Дар’я, Худяков Максим, Сурженко Данил, Воронова Ксенія, Решетняк Ерік, Остапенко Валентин, Воєводін Владислав, Сафонова Карина, Чернов Артур, Чумак Давід.

Подяками відділу молоді та спорту СМВЦА відзначені: Ханювченко Олександр Володимирович, Борова Вікторія Григоріївна, Балабай Вікторія Миколаївна, Колмикова Людмила Антонівна, Колосова Ольга Іванівна, Петренко Олексій Васильович, Степанова Тамара Павлівна, Фоменко Євгеній Олександрович, Сєров Едуард Віталійович, Борисова Лариса Леонідівна, Шевченко Маргаріта Олександрівна, Аракелян Гаяне Арташесівна, Пригода Олександра Миколаївна, Ткаченко Любов Анатоліївна, Федоренко Раїса Петрівна, Ісаченко Валентина Михайлівна, Курганов Вадим Вадимович, Шахов Костянтин Володимирович, Сиченко Світлана Петрівна, Ураскузіна Ольга Юріївна, Малюженко Світлана Володимирівна, Бублік Віктор Дмитрович.

Вшанували присутні і тих тренерів та спортсменів Сєвєродонецька, яких вже немає серед нас.

Святковий настрій присутнім дарували своїми чудовими номерами артисти ансамблю поліції Луганщини «Патруль», а також вихованці відділення тенісу настільного КДЮСШ1 (кер. Марія Афанасіївська), відділення гімнастики спортивної КДЮСШ2 (кер. Катерина Данильченко), відділення черліденгу КДЮСШ4 (кер. Еліна Кравченко), відділення художньої гімнастики Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімпійська надія» (кер. Олена Бережна) та інші.

ФОТОАЛЬБОМ  "]]>День фізкультури і спорту (Сєвєродонецьк 10.09.2021)]]>" дивіться за посиланням ]]>https://www.facebook.com/media/set?vanity=radasever&set=a.4376438392452648 ]]>

 

Для довідки

КДЮСШ1 відкрито в листопаді 1995 року.

В спортивній школі функціонують 6 відділень з таких видів спорту: теніс, теніс настільний, бокс, кікбоксинг WAKO, дзюдо та скелелазіння.

За висновками спортивних результатів, школі було присвоєно  першу категорію.

Тренерсько-викладацький склад - 17 чоловік, із яких 5 Майстри Спорту.

В школі тренується 524 спортсмена.

Спортсмени КДЮСШ 1 входять в склад команд України з тенісу, тенісу настільного, скелелазіння та кікбоксингу.

 

КДЮСШ2 утворено в 1950 році.

В ній культивується 5 видів спорту: велосипедний спорт, гімнастика спортивна, легка атлетика, важка атлетика, футбол.

На сьогоднішній день в школі займається понад 500 вихованців. Працює 14 штатних тренерів-викладачів.

Всього за свою багаторічну історію школа випустила понад 100 Майстрів Спорту та 20 Майстрів спорту міжнародного класу.

За період існування спортивної школи вихованці становились призерами та переможцями Олімпійських Ігор. Тренерсько-викладацький склад школи також особисто приймає участь у змаганнях різного масштабу.

 

КДЮСШ3 була відкрита у січні 1971 року та має у своїй структурі чотири види спорту: баскетбол; волейбол; гандбол; спортивне орієнтування. 

Навчально-тренувальні заняття проводяться на власній спортивній базі. В КДЮСШ3 займаються 253 учня.

Команди юнаків та дівчат протягом 2020 – 2021 навчального року ставали багаторазовими чемпіонами, срібними, бронзовими призерами Всеукраїнських турнірів  та турнірів Луганської області в різних вікових групах з кожного виду спорту.

КДЮСШ4 створена як багатоцільовий фізкультурний заклад 17 січня 2019 року. Наразі заклад нараховує 9 відділень: шахи, футзал, фехтування, карате, черліденг, плавання, сучасне п’ятиборство, волейбол, спортивний більярд. У школі працюють 16 тренерів викладачів, з них 4 МС, і тренується понад 620 дітей. Одночасно з навчально-тренувальним процесом КДЮСШ4 проводить спортивно-масову, концертну та культурно-масову, роботу у місті.

 

ДЮСШ ВВС «Садко» відкрита 15 липня 1972 р.

У ній працюють два відділення з підводного спорту: плавання в ластах та підводне орієнтування. У 2021-22 навчальному році в школі відкрито 24 навчально-тренувальних груп.

12 учнів школи входять до складу збірної команди України з підводного спорту, з них 7 - до основного складу, 5 – кандидати.

У 2020 року на національних змаганнях, Чемпіонатах України, Кубках України з плавання в ластах та підводного орієнтування спортсмени школи завоювали 94 медалі, з них: 14 золотих, 46 срібних, 34 бронзових. Школа підводного спорту по праву є кузнею рекордів, базою з підготовки спортсменів високого класу.

Рейтинг: 
5
Средняя: 4.5 (6 оценок)
1682
0