ВЦА у Сєвєродонецьку? Відповідь Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України

12-03-2019

На адресу Сєвєродонецької міської ради надійшла офіційна відповідь Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України С.В. Пашинського (№04-24/10-168(45781)) з питання ]]>звернення керівництва, депутатів та членів виконкому Сєвєродонецької міської ради, а також громадськості міста]]> щодо незаконних спроб в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя спонукати Президента України ввести у Сєвєродонецьку військово-цивільну адміністрацію (ВЦА), яку ми також оприлюднюємо для того, щоб територіальна громада Сєвєродонецька ознайомилась з документом та зробила висновки:

Матеріали по темі:

]]>Створення ВЦА у Сєвєродонецьку: відповідь Адміністрації Президента України]]>

]]>Прийняте звернення депутатів, членів виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та представників громадських організацій до Президента України]]>

]]>Виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв звернення до Президента, голови Верховної Ради та народних депутатів України]]>

Средняя: 4 (4 оценок)