Луганчани в Тернополі: Олексій Смирнов перевірив послуги, які надаються Сєвєродонецьким хабом

15-02-2024

]]>"У гуманітарних осередках мають зробити все залежне, аби охопити увагою якомога більше наших ВПО. Це стосується як продуктової допомоги, так і спектру інших послуг. Особлива увага - пенсіонерам та уразливим категоріям громадян загалом, для яких така підтримка - найважливіша", - наголосив Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов, відвідуючи Сєвєродонецький хаб в Тернополі.]]>

Він розташований по вулиці Грушевського, 5.

За його роботу відповідає Сєвєродонецька міська територіальна громада.

Цьогоріч луганчанам там вже видали матраци, кухонні набори, розкладні стільці, сонячні ліхтарі, термоси та постільні набори від Міжнародної організації з міграції. Очікують наступну партію.

Протягом 2023 року переселенці отримали там 4 600 продуктових наборів від держави та 623 - від благодійників.

Нашим ВПО також надано 1 546 сімейних гігієнічних наборів, за потреби видавалися підгузки та дитяче харчування.

Протягом року наші земляки мали змогу одержати медичні, правові, адміністративні, пенсійні та профорієнтаційні послуги.

Зокрема, проконсультуватися у пенсійників можна кожний другий вівторок місяця.

На базі хабу приймає адміністратор ЦНАПу Сєвєродонецької громади.

Приймають медичні працівники КНП «Троїцький Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Можна звернутися до сімейного лікаря, отримати направлення на обстеження, до вузьких спеціалістів, виміряти рівень цукру в крові, виписати медикаменти за програмою «Доступні ліки».

За наявності видаються препарати та вироби медичного призначення.

За інф: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0e1Pr25femgRMQbV5Da1ShqMenX6M...]]>