З В І Т про повторне відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 627 від 25.09.2018р. «Про  затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька»

14-05-2020

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 627 від 25.09.2018р. «Про  затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька» (Порядок).

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Відділ містобудування  та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради

3. Цілі прийняття акта:

Основною метою прийняття Порядку розміщення торгових майданчиків є створення сучасного правового  простору для розміщення торгових майданчиків, який буде відповідати потребам суб’єктів господарювання, територіальної громади міста Сєвєродонецька  та формування цілісного естетичного середовища міста.

Впровадження єдиної цілісної впорядкованої та прозорої системи у цій сфері дозволить:

• організувати взаємодію між суб’єктами господарювання та органами місцевого самоврядування.
  • запровадити єдину форму документа, відповідно до якого повинні розміщуватись літні та всесезонні майданчики;
  • підвищити рівень благоустрою міста;
  • сприятиме створенню нових місць відпочинку для громадян міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 16.05.2019р. – 15.05.2020р.

5. Тип відстеження:  повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного рішення виконавчого комітету міської ради здійснювався за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

• кількість поданих заяв на розміщення літніх торгових майданчиків;
  • кількість  виданих листів-погодження на розміщення літніх торгових майданчиків;
  • кількість поданих заяв на розміщення всесезонних торгових майданчиків;
  • кількість прийнятих рішень на розміщення всесезонних торгових майданчиків;
  • кількість виданих паспортів прив’язки всесезонних торгових майданчиків.

Відстеження результативності здійснювалось за даними отриманими від відділу містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури та  відділу торгівлі та з захисту прав споживачів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності дії регуляторного акту

16.05.2019р.-

15.05.2020р.

Кількість поданих заяв на розміщення літніх торгових майданчиків

Кількість  виданих листів-погодження на розміщення літніх торгових майданчиків

Кількість поданих заяв на розміщення всесезонних торгових майданчиків

Кількість прийнятих рішень на розміщення всесезонних торгових майданчиків

Кількість виданих паспортів прив’язки всесезонних торгових майданчиків.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даний акт дає можливість розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька,  що сприяє підвищенню рівня благоустрою міста та створенню нових місць відпочинку для громадян міста.

Правила використання матеріалів сайту