ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857 від 16.11.2018р. «Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018 р.

21-10-2020

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення

виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857 від

16.11.2018р. «Про  внесення змін до рішення

виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від

25.06.2018 р. «Про затвердження  Порядку демонтажу тимчасових

споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку»

21-10-2020

1. Вид та назва регуляторного акта:   Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857  від 16.11.2018р.  «Про  внесення змін до рішення  виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018 р. «Про затвердження  Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку» .

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста УЖКГ ВЦА

3. Цілі прийняття акта:  Порядок розроблено з метою врегулювання процедури функціонування тимчасових споруд, удосконалення  Порядку демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька.

Впровадження єдиної цілісної впорядкованої та прозорої системи у цій сфері дозволить:

• покращити благоустрій  та зберегти  архітектурний  вигляд міста;
  • ефективніше  використовувати  ресурси територіальної громади;
  • зберегти  охоронні зони  інженерних мереж міста;
  • врегулювати процедуру функціонування ТС, удосконалити  Порядок демонтажу ТС на території міста Сєвєродонецька

4. Строк виконання заходів з відстеження: 01.09.2019 р. – 01.10.2020 р.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного проекту рішення ради здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

• Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на    яких поширюватиметься дія акта;
  • Кількість  прийнятих рішень щодо демонтажу тимчасових  споруд;
  • Скарги  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо  невпорядкованості процедури розміщення та демонтажу   тимчасових споруд для провадження підприємницької   діяльності.

Відстеження результативності здійснювалось за даними  відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста УЖКГ ВЦА

.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності дії регуляторного акту

01.09.2019р.-

01.10.2020р.

1

Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на

яких поширюватиметься дія акта;

61

2

Кількість  прийнятих рішень щодо демонтажу тимчасових

споруд;

10

3

Скарги  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо   невпорядкованості процедури розміщення та демонтажу   тимчасових споруд для провадження підприємницької   діяльності.

0

9Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даним актом врегульовано процедуру функціонування тимчасових споруд, вдосконалено  Порядок демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька, здійснюється покращення  благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста.

Начальник УЖКГ ВЦА

міста Сєвєродонецьк                                                           Антон КОВАЛЕВСЬКИЙ