ЗВІТ Про результати базового відстеження регуляторного акту «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі та пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька»

27-01-2020

24.01.2020р.

Відстежувалась результативність регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 18.02.2019  № 222 «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та пересувних об’єктів з надання послуг на території міста Сєвєродонецька».

Виконавець заходів з відстеження: відділ торгівлі та з захисту прав споживачів міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акту:

• запровадження єдиної процедури при розміщенні засобів пересувної мережі;
  • створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі через засоби пересувної мережі;
  • вдосконалення правового регулювання господарських відносин між органами місцевої влади та суб’єктами господарювання пов’язаних з організацією   розміщення   засобів   пересувної  мережі на території м. Сєвєродонецька;
  • ліквідація торгівлі у невстановлених місцях;
  • захист прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності – власників (користувачів) та споживачів.

Строк виконання заходів з відстеження: протягом березня 2019 р.- січня 2020 р.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження: показники результативності даного регуляторного акта, отримані шляхом аналізу статистичних даних відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міської ради:

• кількість заяв від суб’єктів господарювання на участь у розміщенні засобів пересувної мережі за 2019 р. -2020 р.– 12 заяв;
  • кількість наданих погоджень на участь у розміщенні засобів пересувної мережі за 2019 р. -2020 р.– 12 погоджень.

Перший заступник

міського голови                                     Олег КУЗЬМІНОВ