ЗВІТ про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міськради №638 від 25.09.18р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №424 від...

14-09-2023

ЗВІТ

про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 638 від 25.09.18р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської  ради № 424 від 26.06.18р. «Про затвердження Положення про організацію  та   проведення  ярмаркової    діяльності   на  території м. Сєвєродонецька»

14-09-2023

Вид та назва регуляторного акту:   відстежується результативність регуляторного акту- рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 638 від 25.09.18р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської  ради № 424 від 26.06.18р. «Про затвердження  Положенняпро організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька».

Виконавець заходів з відстеження: відділ торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації.

Цілі прийняття регуляторного акту:

• визначення чітких вимог до провадження організації та проведення ярмаркових заходів на території міста;
  • забезпечення захисту прав споживачів та підприємців шляхом визначення функцій, повноважень, прав і обов’язків учасників ярмарків;
  • забезпечення населення міста в достатній кількості товарами місцевих товаровиробників та сільськогосподарською продукцією за цінами виробника;
  • подолання такого явища, як несанкціонована торгівля;
  • реалізацію державної політики в питаннях зміцнення законності ведення підприємницької діяльності, зокрема торгівельної діяльності і профілактики правопорушень в даній області.

Строк виконання заходів з відстеження: протягом з вересня 2020 по вересень 2023 рр.

Тип відстеження: періодичне.

Методи одержання результатів відстеження: показники результативності даного регуляторного акту отримані шляхом аналізу статистичних даних отриманих від розпорядника ярмарку .

*На даний час провести аналіз результативності регуляторного акту неможливо, у зв’язку з тим, що Сєвєродонецька міська територіальна громада перебуває в тимчасовій окупації, відповідно до  Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 10 листопада 2022 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 р.  № 45 3/37789;