ДСНС інформує: Рятувальники спільно з представниками управління по експлуатації газового господарства провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації газових приладів

24-01-2019

Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Газ, яким користуються у побуті, є горючою ре­човиною і порушення правил користування ним може призвести до виникнення пожежі. З метою нагадування громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті та правила експлуатації газових приладів 23 січня співробітники Сєвєродонецького міського управління  Головного управління ДСНС України у Луганській області спільно з представниками управління по експлуатації газового господарства провели рейд у житловому секторі. Рятувальники поспілкувались із громадянами про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, ще раз нагадали про правила експлуатації опалювальних приладів: печей, газових пристроїв, електрообігрівачів тощо. Під час профілактичних спілкувань вогнеборці та представники газової служби наголосили, що категорично забороняється користуватися несправними газовими приладами та залишати їх увімкненими без нагляду. Крім того, не можна сушити одяг над газовими плитами та використовувати їх для обігріву помешкань. Також рятувальники нагадали мешканцям міста правила поведінки під час пожежі. Спілкуючись із городянами вогнеборці закликали бути обачними та відповідально ставитись до виконання простих правил пожежної безпеки у побуті.

На згадку залишили інформаційні листівки , які розроблено спільно з представниками управління по експлуатації газового господарства із важливими правилами пожежної безпеки та екстреним номером Служби порятунку 101!

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України у Луганській області