07-05-2021

«Згідно з ]]>розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 27 квітня 2021 р. № 563]]> «Про призначення публічного громадського обговорення щодо зміни тарифів на КП «Сєвєродонецьккомунсервис» 11 травня 2021 року о 14:00 в приміщенні Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, за адресою: бульвар Дружби Народів, буд. 32 (3й поверх, зала засідань) відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, в частині вартості послуг на вивезення та захоронення твердих побутових відходів в місті Сєвєродонецьк  та прилеглих селищах на 2021 рік по КП «Сєвєродонецьккомунсервис».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Економіка»→ «Тарифна політика».

Відповідальний за організацію та проведення публічних громадських обговорень - в.о. директора КП «Сєвєродонецьккомунсервис» Олександр ФОМІЧЕВ. Телефон для довідок: 3-13-54.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу economicaatsed-rada [dot] gov [dot] ua,  kp-sksatukr [dot] net.