Увага! Розпочинається етап презентації проектів громадського бюджету на 2020 рік!

22-05-2020

Повідомляємо, що з 25 травня до 12 червня 2020 року триватиме етап презентації проектів громадського бюджету в онлайн-режимі!

Таке рішення за пропозицією Голови Координаційної ради з питань  громадського бюджету   Олега Юрійовича Кузьмінова було підтримано одноголосно членами Координаційної ради на сьомому  засіданні, що відбулося 20.05.2020 року.

Пропонуємо авторам проектів  надсилати на електронну пошту  gbseverodonetskatgmail [dot] com  презентації, відеоролики, описи проектів та інші матеріали, що представляють ідею та зміст проекту. Отримані презентаційні матеріали буде розміщено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі “Громадський бюджет» та в групі «Громадський бюджет Сєвєродонецька» в мережі Facebook.

Також  буде організована чудова можливість  для авторів  презентувати власні проекти в онлайн-презентації з використанням платформи Zoom.  Онлайн-презентації  буде проведено 3, 4 та 5 червня 2020 року з 14 до 16 години за підтримки  консультанта Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, координатора Компоненту «Е-демократія» швейцарсько-української програми EGAP  Сергія Кареліна.

Просимо авторів проектів  до 01.06.2020 року зареєструватися  на участь в онлайн-презентації за посиланням:  ]]>https://forms.gle/pwxViqdNq6aBvaCv5]]>

Координаційна рада з питань

громадського бюджету міста Сєвєродонецька