09-06-2021

До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб!

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» та наказу Міністерства у справах ветеранів України від 28 грудня 2020 року № 245 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації», Управлінням соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі — УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА) включено ДП «Південь-Курорт Сервіс» на базі санаторія «Орізонт» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Санаторій «Орізонт» - розташований в центрі курорту Сергіївка. Територія санаторію включає в себе парк, поле для міні-футболу, баскетбольний та два волейбольні майданчики, майданчик з вуличними тренажерами, автостоянку, бар, кіноконцертний зал, комп'ютерний клуб, бібліотеку, дитячу ігрову кімнату, перукарню, косметичний кабінет.

В наявності приміщення для цілодобового проживання, укомплектовані необхідними меблями, побутовими приладами, комплектним і справним електротехнічним та сантехнічним обладнанням, забезпечені теплопостачанням (опаленням) та водопостачанням. Розміщення в 2, 3, 4-місних кімнатах з усіма зручностями. Наявність безкоштовного доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у номерах.

В санаторії є обладнана в сучасному стилі їдальня з роздільними кабінками. Харчування відпочиваючих 5-ти разове, науково збалансоване, в нього входить і дієтичне харчування.

В наявності приміщення для надання послуг із психологічної реабілітації, а саме: 4 окремі кімнати для індивідуальної (площею не менше ніж 12 кв. метрів) та 4 приміщення для групової роботи (площею не менше ніж 4 кв. метри на одне місце, але не менше 24 кв. метрів, та додатково 2 кв. метри на групу).

Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбір методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Комплекс корекційних заходів, запропонований психологами ДП  «Південь-Курорт Сервіс», включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику.

Термін надання послуг 18 днів можливий у період з 05 травня 2021 року.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації запрошуємо звертатись до УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 30, тел.:  (06452)4-43-52