ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька

10-11-2020

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт  «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м.Сєвєродонецька Луганської області».

Проєкт розробляється з метою  корегування існуючого генерального плану відповідно до законодавства, зміни параметрів розвитку міста, врахування існуючої забудови, коригування межі міста, розвитку інженерної інфраструктури.

У звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище оновленого генплану, а також на стан здоров’я населення.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області, яка згідно з Указом Президента України від 28.07.2020р. № 297/2020 «Про утворення військово-цивільної адміністрації» та Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» виконує повноваження Сєвєродонецької міської ради.  Юридична адреса: 93404, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-56.

3. Процедура громадського обговорення.

а) Проєкт «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м.Сєвєродонецька Луганської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено 16.03.2020 на сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya.

б) Спосіб участі громадськості: подання у письмовій формі зауважень і пропозицій до проєкту державного планування  та звіту СЕО.

в) Дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання були заплановані на 15.04.2020, але не відбулися в зв’язку з проведенням в Україні карантинних заходів для запобігання поширенню короновірусної інфекції. Громадські слухання будуть призначені після зняття карантинних обмежень.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Військово – цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99.

r) Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Військово – цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99, електронна адреса: ogiaatsed-rada [dot] gov [dot] ua (<).

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

- Військово – цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області (vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua);

- офіційний веб-сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mern.gov.ua),

- офіційний веб-сайт Департаменту екології та природних ресурсів Луганської обласної військово-цивільної адміністрації   (ludecoatloga [dot] gov [dot] ua.).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Керівник військово-цивільної

адміністрації                                                                       Олександр СТРЮК